Vítězové Faldo Series z Telče zazaříli ve světovém golfu

Monday 15.09.2014

Vítězové Faldo Series z Telče zazaříli ve světovém golfuDruhý zářijový týden zaznamenali oba dva vítězové Faldo Series Czech Championship výsledky, které patřím k největším úspěchům českých hráčů v této sezóně.

Šimon Zach, velká hvězda Faldo Series, vítěz z letošní i loňské Telče a hráč, se kterým CZ Golf dlouhodobě spolupracuje, se jako člen českého týmu na Mistrovství světa družstev mužů v japonské Karuizawě nepopiratelně zapsal do dějin českého golfu. Vynikajícími výkony 67, 67, 68 a 73 (celkem -11) se stal tahounem českého týmu, který zaznamenal zatím nejlepší umístění na MS v historii. Společně s dalším účastníkem Faldo Series Vítkem Novákem a Michalem Pospíšilem zaznamenali v nabité konkurenci úžasné 22. místo. Na stejném místě se díky své hře umístil i v individuálním pořadí jednotlivců. Šimonu Zachovi a celému českému týmu patří velký respekt, už za měsíc se můžeme těšit, zdali se Šimonovi podaří stejně bezchybný golf zahrát i na světovém grandfinále Faldo Series v Greenbrier. Budeme Vás pochopitelně informovat.

Výborný výkon předvedla o uplynulém víkendu také absolutní vítězka dívčí části Faldo Series Czech Championship Maruška Luňáčková. Společně se svými sestrami Františkou a Johanou, mimochodem také úspěšnými účastnicemi Faldo Series, ovládla Mezinárodní mistrovství Polska žen v GC&C Mazury. V konkurenci bezmála 50 hráček vybojovala Maruška zlatou, Františka stříbrnou a Johana bronzovou medaili.